KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13803090

nr 1380 3090

Christian von Sydow

(f. 1950), Sverige

Oljemålning, Kust. Signerad, daterad -72. Olja på duk, 65x90, yttermått inklusive ram: 67x92 cm

Christian von Sydow, svensk konstnär och formgivare född 1950.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 22 februari 2021
kl 18:15:40

Christian von Sydow

Läs mer om Christian von Sydow